Historia firmy Znany Księgowy

0
330

Znany Księgowy powstał bo postanowiliśmy dać przedsiębiorcom możliwość sprawdzenia cen za usługi księgowe w paru biurach księgowych. U nas na stronie www rejestrują się biura rozliczeniowe a państwo wysyłając do nas zapytanie zyskujecie możliwość sprawdzenia cen u kilku księgowych. Portal Znany Księgowy powstał z koncepcji dwóch braci, którzy postanowili pomóc przedsiębiorcom znaleźć dobrego księgowego. Początkowe lata działań były bardzo trudne. Aktualnie jesteśmy firmą rozpoznawalną w całym kraju. Biuro księgowe Znany Księgowy działalnością księgową zajmuje się od wielu lat. Jesteśmy firmą rodzinną działającą na lokalnym rynku od 2000 r. Nabyte doświadczenie oraz wiedza są poparte studiami z zakresu rachunkowości i świadectwem kwalifikacyjnym, certyfikatem księgowego nadawanymi przez ministra finansów, a także licznymi kursami z zakresu finansów, rachunkowości, kadr oraz płac. Wirtuozeria w prowadzaniu księgowości i doradztwo marketingowe , wszystko po to by nasi przedsiębiorcy mogli zająć się tym, co dla nich jest najistotniejsze. Nasze biuro podatkowe zajmuje się kompleksową obsługą wszystkich rodzajów firm.

Sprawdź ofertę biura rachunkowego    

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się prowadzeniem polityki kadrowo-płacowej. Opracowujemy deklaracje zus i przygotowujemy listy płac, a także prowadzimy dokumentacje kadrową oraz urlopową. Nasza oferta handlowa obejmuje obsługę księgową w zakresie: prowadzenie ksiąg rachunkowych; prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów oraz rozchodów; prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego; prowadzenie ewidencji podatku vat; przygotowanie deklaracji i zeznań podatkowych , opracowanie raportów kasowych, sporządzanie ewidencji przychodu na potrzeby zryczałtowanego podatku dochodowego, prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wyposażenia, sporządzanie miesięcznych raportów finansowych, przygotowanie deklaracji dla urzędu zus oraz ich wysyłka drogą elektroniczną, sporządzenie deklaracji podatkowych pit, vat, cit oraz innych, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych w tym bilans z załącznikami, rachunek zysków i strat. Jeżeli szukasz dobrego oraz sprawdzonego biura rachunkowego to portal Znany Księgowy jest dla ciebie świetnym rozwiązaniem. Zapraszamy do współpracy. Nasze motto to : pracuj i rozwijaj się. Staramy się cały czas pomagać przedsiębiorcą. Prosimy o kontakt w celu omówienia twoich trudności. Nasi eksperci pomogą państwu w prowadzeniu biznesu.

Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje usługi księgowe w atrakcyjnej cenie – sprawdź https://znany-ksiegowy.pl

Godziny otwarcia biura rachunkowego:

Biuro rachunkowe Znany księgowy

Adres: Nad Markiem 5

34-300 Żywiec

Godziny otwarcia:

  • niedziela          Czynne całą dobę
  • poniedziałek    Czynne całą dobę
  • wtorek             Czynne całą dobę
  • środa               Czynne całą dobę
  • czwartek          Czynne całą dobę
  • piątek              Czynne całą dobę
  • sobota             Czynne całą dobę

Telefon:           796490859

Dzięki nam twój biznes wystrzeli do góry.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. Należy mieć to na uwadze zapoznając się z treścią.