Jak obstawiać piłkę nożną?

0
1206

Większość osób interesujących się zakładami bukmacherskimi. Swoją przygodę zaczyna od piłki nożnej. Ciężko się temu dziwić wkońcu to właśnie ten sport jest najbardziej popularny w naszym kraju. Jak odpowiednio przygotować się do obstawiania meczy piłkarskich?

Wybór bukmachera

Po pierwsze należy wybrać serwis który ma szeroką ofertę zakładów na piłkę nożną. Następnie należy porównać kursy u różnych bukmacherów. Czasami u jednego „buka” oferta na inne dyscypliny sportowe może być dokonała ale na piłkę nożną niekoniecznie. Warto to sprawdzić. Wiele osób poszukuje szans na wygraną w obstawianiu niższych lig piłkarskich, Niektórzy bukmacherzy online oferują zakłady na 1 lub nawet 2 ligę. Warto znaleźć takie oferty jeśli czujemy się mocni w tematyce niższych lig piłkarskich.

Poza wyborem bukmachera należy mieć na uwadze kilka zasad charakterystycznych dla obstawiania piłki nożnej. Jedną z nich jest statystyka mówiąca że gospodarze częściej wygrywają od drużyny przyjezdnej. Kolejna rada jaką możemy Państwu polecić to uważanie na obstawianie meczy na początku i końcu sezonu. Często w końcówce sezonu drużyny mają różną motywację, jedni nie walczą już o nic, natomiast inni są zmotywowani dużo bardziej ponieważ są o krok od spadku lub mistrzostwa/awansu. Dlatego niektóre mecze wymagają szczególnej ostrożności. Trzecia zasada jaką należy mieć na uwadze to aspekty poza boiskowe które potrafią mocno wpłynąć na zespół i często są powodem nietrafionych typów. Należy pamiętać że statystki wygranych/przegranych meczy to nie wszystko. Liczą się także takie elementy jak kontuzje, morale zespołu, zmiana trenera, transfery, itd.