Największe stadiony w Polsce

0
1429

Po nieudanych mistrzostwach europy w piłce nożnej, które organizowaliśmy w 2012 roku zostało nam coś bardzo cennego. Wstyd, nauczka na przyszłość, oraz stadiony! To właśnie one stały się idealnym miejscem na organizowanie wszystkich największych w Polsce widowisk.

To właśnie te piękne arena są naszą wizytówką sportową, ponieważ odbywają się na nich koncerty, gale sportowe, największe widowiska z piłki nożnej lub lekkoatletyki. Wszystkie te wydarzenia są również bardzo licznie typowane przez graczy, którzy obstawiają zakłady bukmacherskie. Czy wiesz, które z nich są największe i najlepsze w naszym kraju? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ciekawą lekturą.

Największe areny w Polsce

Największy stadion w Polsce to oczywiście Stadion Narodowy w Warszawie. Mieści prawie 59 tysięcy kibiców i jest najbardziej lubianym obiektem przez piłkarzy jak i firmy bukmacherskie. Odbywają się tam mecze reprezentacji, oraz największe wydarzenia związane z muzyką. Bukmacherzy uwielbiają narodowy, ponieważ na wielkich galach zarabiają krocie.

Drugim co do wielkości jest stadion śląski. Arena pomieści ponad 55 tysięcy osób i jest największym tego typu obiektem na śląsku. Odnowiony w roku 2017 stał się wizytówką górnego śląska. Poza ważnymi meczami, odbywają się tam również widowiska lekkoatletyczne.

Trzecie i czwarte miejsce zajmuje arena we Wrocławiu, oraz gdański stadion energa. Oba obiekty potrafią zabrać w swoje szeregi ponad 43 tysiące kibiców. Wyglądają bardzo ładnie i są często odwiedzane przez turystów z całej europy.

Czy ty już odwiedziłeś te piękne polskie stadiony lub miałeś okazję na nich kibicować? Jeśli nie to koniecznie to zrób bo naprawdę warto. Emocje gwarantowane, a stadion narodowy musi zobaczyć na własne oczy każdy patriota.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. Należy mieć to na uwadze zapoznając się z treścią.