Ranking najlepszych piłkarzy w historii

0
855

Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportowa na świecie i to nie tylko wśród firm bukmacherskich. Miliony zawodnik każdego dnia biega za piłką i walczy o zwycięstwo. Warto więc dowiedzieć się, który z piłkarzy był kiedyś najlepszym i jakie nazwiska warto zapamiętać na przyszłość.

Dzisiaj pragniemy przedstawić subiektywny ranking najlepszych piłkarzy w historii. Został on stworzony na podstawie statystyk, które dostarczył nam bukmacher etoto. Zestawienie zostało stworzone na podstawie osiągnięć, nagród i zdobytych wyróżnień. Ci zawodnicy zapisani są w pamięci już na wieki, ponieważ jest tylko garstka piłkarzy, którzy mogą pochwalić się takimi wynikami.

Najlepsi zawodnicy piłki nożnej

Numerem jeden jest Diego Maradona. Argentyński fenomen, którego zna chyba każdy człowiek na ziemi. Zawodnik ten łącznie zagrał w 583 meczach i zdobył 307 goli. Niesamowity wynik. Jest to po prostu talent na skalę światową.

Numerem dwa jest Zinedine Zidane. Największa francuska gwiazda futbolu i bez wątpienia najlepszy zawodnik hiszpańskiego klubu real madryt. Podczas kariery zdobył setki bramek i nagród indywidualnych. Obecnie jest trenerem.

Numerem trzy jest nasz polski zawodnik Zbigniew Boniek. Najlepszy zawodnik reprezentacji polski w historii. W czasie piłkarskiej kariery zdobył Puchar Europy, Superpuchar Europy i Puchar Zdobywców Pucharów

Numerem cztery jest Ronaldo. Brazylisjki mistrz dryblingu i strzelonych bramek. W ciągu swojej długiej kariery rozegrał 616 spotkań, w których strzelił 420 goli. Kilka razy zdobył również złotą piłkę.

Numerem pięć jest Pele. Kolejny brazylijski zawodnik, który podbił serca kiców. Podczas pierwszych mistrzostw świata strzelił aż 8 bramek.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. Należy mieć to na uwadze zapoznając się z treścią.